1
Prehľad systému

Qi je modulárny systém, zostavený na mieru Vašim požiadavkám.

2
Z čoho sa QI skladá?

Plánovanie, organizácia a vedenie projektov je neoddeliteľnou súčasťou správneho vedenia.

3
Systém pre každú firmu

Presné, kompletné a aktuálne informácie pre účtovníkov, personalistov aj vedúcich.

4
Na špičke technológie

Jednoduché spracovanie dokladov spojených s pohybom tovaru spoločnosti aj mimo nej a jej štatistiky.

5
Proces implementácie

Popis a plánovanie výrobných kapacít a financií, ktoré zohľadňujú priority zákaziek, súbeh a výrobné dávky.

6
Veľa ďalších výhod

Jednoduchá správa Vášho elektronického obchodu, portálu či inej webovej služby.


1. Prehľad systému

Unikátny systém 28 modulov obsluhuje všetky funkcie.

Systém QI je v súčasnosti rozdelený na viac ako 300 obchodných jednotiek tématicky združených do 7 skupín. Vyberáte si len to, čo skutočne potrebujete. Systém bude rešpektovať vývoj Vašej firmy - podľa Vašich potrieb môžete systém za plnej prevádzky dopĺňať alebo znižovať o ďalšie funkcionality. www.qi.sk

 • Qi alebo každému, čo jeho je

  Qi alebo každému, čo jeho je

  Informačných systémov je dnes ako húb po daždi. Riadenie firemných procesov zvládajú viac - menej všetky. Nie každý Vám ale splní všetko, čo Vám na očiach uvidí. QI to vie.

 • Dômyselná stavebnica

  Dômyselná stavebnica

  Ukážeme vám 28 modulov a v nich 300 obchodných jednotiek. Je len na Vás, ktoré si vyberiete a ako si ich poskladáte. Vnútorná logika a prepojenie všetkých dát zostanú zachované, nech je výsledná zostava akokoľvek veľká. Moduly a jednotky je možné podľa potreby kedykoľvek pridať či ubrať – to je fér, nie?

 • Unisize & Unisex

  Unisize & Unisex

  Ten robí to a ten zas tamto a všetci si to môžu riadiť pomocou QI. QI je totiž naťahovací, takže padne rovnako dobre živnostníkom ako aj nadnárodným korporáciam a rovnako dobre mäsiarovi ako aj mamutej oceliarni – stačí len zvoliť vhodnú zostavu modulov pre daný odbor. Odborové špecializované aplikácie na zákazku naviac môžeme pripravovať do aleluja - stačí povedať.

 • Qi histogram

  Užívajte si jazdu, QI drží opraty

  Vieme, že nemôžete mať oči všade. QI našťastie všetko puntičkársky sleduje za Vás. Účtovné denníky, stav projektov, inventúry skladu, plánovanú údržbu... Všetky dáta sú systematicky ukladané. Vám už len zostáva zostaviť si pohodlne report ľubovoľných informácií a hneď viete, čo sa kde deje.

 • Dômyselná stavebnica

  Buďte mazaní. Neplaťte viac, ako musíte.

  Potrebujete na začiatok niečo jednoduchšieho a za rozumnú cenu? Nie je problém. Investujte len do modulov, ktoré skutočne využijete. Potrebujete znížiť počet licencií, alebo pridať, či odobrať určitý modul? Opäť žiadny problém, QI sa dá, ako jediný informačný systém, kedykoľvek nafúknuť, či vypustiť. Vieme, ako to v živote firmy chodí (tiež jednu máme) - raz je to lepšie, druhýkrát trošku slabšie. Preto našim klientom bežne pripravujeme individuálne platobné podmienky tak, aby to vždy vyhovovalo ich súčasným potrebám a možnostiam.